آشنایی با کلیه فعالیت های کانون فرهنگی چوک

چاپ ایمیل تاریخ انتشار:

دوست من

 مهم نيست كه از چه رنگ و نژادي هستي يا از كدام دياري. مهم نيست كه دوري يا نزديك . مهم نيست كه همديگر را ديده­‌ايم يا نه. ما اين فضا را براي خدمت به هنرمندان عزيز سراسر جهان راه انداخته­‌ايم .اين سايت از آن شماست. شما مي­توانيد خبرهاي ادبي و آثار ادبي خود را براي ما ارسال كنيد و ما به حامي شما بودن افتخار خواهيم كرد.

 درمحفل ما كسي غريبه نيست.شما هم كه غريبه نيستيد. 

در دوستي چوك به روي همه باز است مگر خود آن در را ببنديد.

 اگر گوش تمام جهان براي شنيدن آثارتان كر شد ما سراپا گوش هستيم.

دوست عزیز فعالیت‌های کانون فرهنگی چوک به شرح زیر است.

فعالیت روزانه: انتشار ده­ها خبر در بخش خبرگزاری چوک و انتشار یک یا چند پست در بخش مقاله، نقد، گفتگو. دربخش مقاله نقد و گفتگوي   اين سايت هر روز مي توانيد يك یا چند مطلب جديد بخوانيد. مي توانيد مقالات خود را براي ما ارسال كنيد. مي توانيد نقد هايي كه به آثار ديگران كرده ايد و يا ديگران نقدي به آثار شما نوشته اند براي ما ارسال كنيد. مي توانيد مصاحبه هاي خود را براي ما ارسال كنيد. در اين كانون بدون هيچ تبعيضي درخواست شما اجرا مي­گردد. اين فضا را براي شما هنرمند گرامي ساخته ­ايم تا بتوانيد با خيالي آسوده خود را به جامعه ادبي معرفي كنيد.

فعالیت هفتگی: هرهفته روزهای شنبه سایت با آثاری از شما عزیزان در بخش های مختلف به روز می شود. و همچنین جلسات کارگاهی نیز به صورت هفتگی برگزاری می­شود که از این پس ورود جلسات فقط وفقط مخصوص اعضای کانون و آکادمی کانون فرهنگی چوک می­باشد. می­توانید گزارش و عکس های جلسات را اینجا ملاحظه بفرمایید. این کانون تابه حال بیش از صد جلسه کارگاهی برگزار کرده است.

فعالیت ماهیانه: کانون فرهنگی چوک هرماه ماهنامه ­ای به صورت پی­دی­اف به جامعه ادبی ایران تقدیم می­کند. این ماهنامه به بیش از 100 هزار نفر در سراسر دنیا ارسال می­شود و همچنین شما نیز می­توانید این ماهنامه را از اینجا دانلود بفرمایید. درضمن این کانون در طول سال جلساتی به صورت تفریحی برگزاری می­کند و از طریق سایت اطلاع رسانی می­شود و برای همه نیز شرکت در این جلسات آزاد است. عکس جلسات تفریحی را می­توانید اینجا ملاحظه بفرمایید. این کانون تا به حال بیش از هفتاد جلسه ادبی- تفریحی برگزار کرده است.

فعالیت فصلی: کانون فرهنگی چوک در سال سه دوره آموزشی داستان­نویسی «تخصصی، اینترنتی» برگزار می­کند که جهت آشنایی با دوره آکادمی کانون فرهنگی چوک می توانید به اینجا مراجعه بفرمایید.

فعالیت سالیانه: کانون فرهنگی چوک علاوه بر برگزاری جلسات هفتگی که فقط مخصوص اعضای کانون می ­باشد، جلساتی هم سالیانه برگزار می­ کند. این جلسات در شهریورماه با نام جشن سال چوک برگزار می­شود. گزارش و عکس­های جشن سال چوک را اینجا ملاحظه بفرمایید. و در مواردی دیگر اگر اعضا اثری منتشر کنند، مراسم رونمایی نیز برگزاری خواهد شد. چوک در سال 90 و 92 نیز همایش روز جهانی داستان کوتاه را در ایران برگزار کرد که می­توانید عکس­های این مراسم را اینجا ملاحظه بفرمایید.

جهت عضویت در کانون فرهنگی چوک می­توانید به اینجا مراجعه فرمایید.

 


«بانك هنرمندان» خدمتي ديگر از كانون فرهنگي چوك به همه هنرمندان گرامي

 با توجه به منش كانون فرهنگي چوك كه در راستاي معرفي و حمايت هرچه بهتر و بيشتر از هنرمندان ايراني سراسر جهان مي باشد، قصد داريم براي هنرمنداني كه اثر مستقل منتشر كرده اند، صفحه ويژه اي را در نظر بگيريم تا در فضاي گسترده و پرمخاطب اين كانون بتوانند خود و آثارشان را به جامعه هنري معرفي نمايند. بنابراين هر نويسنده، شاعر، عكاس، نقاش، فيلمسازو ... مي تواند بيوگرافي و اطلاعات آثار منتشر شده خود را براي كانون ارسال نمايد تا در صحفه ويژه خودشان قرارداده شود. دراين صحفه، اطلاعاتي همچون آدرس سايت، آدرس ايميل را هم درج نماييد تا مخاطبان شما بتوانند بهتر با شما ارتباط برقرار كنند. براي آگاهي بيشتر و بهتر از ارائه دادن اطلاعات جهت صحفه ويژه هنرمندان مي توانيد به بخش ويژه اعضا درسايت مراجعه كنيد و اطلاعات مشابه را ملاحظه و اطلاعاتي كم و بيش نسبت به آن ها را براي ما ارسال فرماييد. عكس خودتان و اسكن از جلد آثارتان را هم فراموش نكنيد. اگر ابهامي در اين فراخوان مي بينيد به آدرس    ايميل بزنيد. انجمن ها و كانون هاي ادبي هم مي‌توانند صحفه ويژه داشته باشند به اين صورت كه تاريخچه و برنامه هاي كلي خود را در اين صحفه درج نمايند. جهت ارسال اطلاعات توجه كافي را مبذول فرماييد چون اطلاعات صحفه شما هر شش ماه يك بار قابل به روز رساني مي باشد. شما اطلاعات صفحه خود را در قالب ورد به آدرس ارسال فرماييد تا توسط مديران سايت «صفحه ويژه» شما تنظيم شود. براي سهولت دريافت عكس ها توجه داشته باشيد كه داراي حجم بالا نباشد. جهت عضويت رسمي در كانون و استفاده از امكانات و حمايت هاي بيشتر به بخش منشور اخلاقي كانون مراجعه كنيد.

  برای ارسال آثار به بخش ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

ما اين فضاي پرمخاطب را بي هيچ منتي براي شما مهيا كرده ايم. لطفا اين حركت را به ديگر دوستان خود نيز معرفي كنيد و درجهت معرفي يكديگر تلاش نماييد.

 

سايت كانون فرهنگي چوك حامي هنرمندان،انجمن ها و كانون هاي ادبي و فرهنگي

  باتشكر

 مهدي رضايي- دبيركانون فرهنگي چوك

 


 

سايت كانون فرهنگي چوك به عنوان سايت برتر ادبي سال انتخاب شد

سايت كانون فرهنگي چوك در سال 92 از سوي جايزه ادبي ليراو به عنوان سايت ادبي برگزيده سال انتخاب شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جلسات ادبی تفریحی

jalasat adabi tafrihi

اطلاعات بیشتر

مراسم روز جهانی داستان با حضور استاد شفیعی کدکنی، استاد باطنی و استاد جمال میرصادقی
جلسات ادبی تفریحی کانون فرهنگی چوک
روز جهانی داستان و تقدیر از قبادآذرآیین سال 1394
روز جهانی داستان و تقدیر از فریبا وفی سال 1395
یازدهمین جشن سال چوک و تقدیر از علی دهباشی شهریور 1395

جلسات کارگاهی آزاد

jalasat kargahi azad

اطلاعات بیشتر

تماس با ما    09352156692